Дума про братів Неазовських

У перший жовтневий день учні і учениці 8-11 класів нашої школи, відвідали Черкаський академічний обласний музично- драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка.
Школярі і школярки  переглянули виставу «Дума про братів Неазовських» режисера Сергія Павлюка,  “драматичну поему, старовинний лейтмотив якої звучить то тихше, то голосніше, залежно од вітрів історії”, – за словами  авторки твору Ліни Костенко. Про зраду і відданість,  патріотизм, боротьбу серця і розуму,  милосердя і гордість, безстрашність і боягузтво, історичну пам’ять, уславлення героїв та про перетин минулого і майбутнього – про гордий високий дух, за те, що є найкращого в Людині була вистава, яку треба побачити, почути і зберегти в серці.