Свято осені

Сьогодні на території нашої школи відбулося свято, яке подарувало школярам море позитивних емоцій та незабутніх вражень. Дітлахи разом із аніматорами поринули в атмосферу радості та активного відпочинку: вони танцювали, веселилися та із захопленням брали участь у кожній грі.
Розпочалися активності зі спільної руханки «Руки в гору», під час якої кожен зміг продемонструвати свою спритність і енергію. Крім того, діти з радістю грали в ігри «Останній герой» та «Море хвилюється». Програма також включала метання повітряних куль і яскравий холі батл, який перетворив шкільний двір на барвисте поле веселощів.
На свято завітали й директор департаменту освіти та гуманітарної політики Bohdan Belov разом із з депутатом Черкаської міської ради Араік Рафікович Мкртчян, завдяки якому і відбулося це свято.
Окрім розваг Араік Рафікович підготував для всіх присутніх солодкі смаколики. Цей вечір був сповнений дитячими усмішками, гарним настроєм та веселими звуками сміху.