На війні загинув наш випускник – Володимир Помогайбо

Страшна війна без жалю забрала ще одне життя випускника 2006 року нашої школи – Помогайбо Володимира Михайловича, захисника, який боронив українську державу від російського окупанта.

Після навчання в школі  вступив до Черкаського професійного автодорожнього ліцею, де здобув спеціальність “механік-автослюсар”. Потім проходив строкову військову службу в ЗСУ. Вступив до спеціального підрозділу судової поліції “Грифон”, був командиром відділення. Пізніше брав участь в АТО. Навчався в Національній академії внутрішніх справ, де здобув кваліфікацію бакалавра з правознавства. Обіймав посаду оперуповноваженого в головному управлінні національної поліції. Служив на посаді командира взводу морської піхоти. Мав низку нагород від вищого керівництва держави.

Захисник помер 2 вересня 2024 року в лікарні від раніше отриманих поранень. Військовому було 37 років.

Кожен загиблий Воїн – це болючий шрам на душі кожного з нас, їх імена назавжди будуть взірцем мужності, патріотизму та незламності.
Вічна пам’ять та вічна слава всім, хто загинув за Перемогу України! Слава Україні! Героям Слава!