Перемагає той, хто пам’ятає

День знань у 2024-205 навчальному році в нашій школі розпочався з урочистої ранкової зустрічі, де шкільна спільнота познайомилась з першокласниками – учнями 1 – А, Б, В класів.

Відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України, Перший урок – урок спілкування, в усіх класах проведено на тему «Перемагає той, хто пам’ятає», який був присвячений вшануванню пам’яті захисників і захисниць України, що загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

З нагоди першого вересня найменші школярі отримали від Департаменту освіти та гуманітарної політики подарунки.

Бажаємо всім учасникам освітнього процесу мирного неба над головою і щасливих моментів шкільного життя!