Марш подяки

Під звуки барабанів, з прапорами та патріотичними гаслами, черкаські випускники пройшли Маршем подяки по вулиці Хрещатик, аби вшанувати Збройні Сили України. Цього року зі шкіл міста випускається 1337 учнів, серед яких 36 школярів та школярок навчається у нашій школі. Замість традиційних випускних святкувань у сукнях та костюмах, випускники обрали патріотичні вбрання.
У колоні від нашого закладу освіти випускники 11-А класу разом з директором школи Саєнко Тетяною Борисівною, класним керівником Ус Ольгою Василівною. Поруч з учнями на марші був тато Івана Онопрієнка, який сьогодні боронить нашу Україну від російських окупантів.  Під час заходу випускники шкіл вручили військовим символи вдячності – обереги, а ще танцювали прощальний вальс. Приємним сюрпризом для цьогорічних випускників стало відео від директорів закладів освіти та виступ Альони Омаргалієвої.