Наші дев’ятикласники – випускники

Для випускників 9-А, Б, В класів проведені святкові заходи,  присвячені закінченню базової середньої освіти – другого рівня повної загальної середньої освіти, який є фундаментом освітньої підготовки всіх школярів й формує в них готовність до вибору і реалізації подальшого здобуття освіти та обрання профілю навчання. Відтепер учні й учениці мають зробити свої перші самостійні кроки й обрати можливість продовжувати вчитися в рідній школі чи зробити крок у дорослий світ. Вітаємо дев’ятикласників та їхніх класних керівників – Богатирьову І.М. (9-А), Середу Л.О. (9-Б) і Савченко В.Ю. (9-В) з такою важливою подією! Нехай будь-яке ваше рішення буде правильним і принесе заслужений успіх! Нехай кожен день приносить нові відкриття та радісні миті!