Опікуємось про ментальне здоров’я дітей

Протягом травня в Україні тривав “Місяць обізнаності про ментальне здоров’я”,  що відбувається у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» й ініційований Першою леді Оленою Зеленською.
На меті було привернути увагу українців до теми збереження власного ментального здоров’я.
Практичним психологом Щербатюк В.А. проведені занття для учнів 7-11 класів. Школярі переглянули серію коміксів для підлітків «Ден і Рора проти корпорації Стресу». Діти дізналися про нескладні вправи та розвинули навички, які допоможуть турбуватися про власне ментальне здоров’я та краще розуміти свій стан:
1. Техніка для заспокоєння «Амулет спокою»;
2. Техніка для подолання панічних атак;
3. Техніка «Кольори» для подолання агресії;
4. Вміння подолати самотність;
5. Організація часу, щоб долати щоденний стрес;
6. Повернення сну, якщо стрес заважає.
Освітній анімований анімований комікс «Ден і Рора проти корпорації С.» можна переглянути за посиланням