Про інформаційну сесію для школярів і школярок

👩‍🏫Інформаційна сесія для учнів 6-11 класів з метою підвищення обізнаності щодо ситуацій експлуатації, торгівлі людьми та гендерно-зумовленого насильства.
🙍‍♂️Школярі отримали знання та корисні поради, а головне – навички вчасно їх застосувати в різних життєвих ситуаціях.
💬«Через війну багато людей потрапляють у ризикові ситуації і стають вразливі до різних видів експлуатації. Важливо вміти розпізнавати форми торгівлі людьми та експлуатації і знати, як вберегти себе та своїх близьких», – пояснила Наталія Бойко, представниця БО “100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ”
👧Діти не виключення, тому їм ще раз нагадали про основні правила безпеки та засоби захисту. Як нагадування, учасники отримали пам’ятки з корисною інформацією та контактними номерами телефонів для допомоги.
Вікторія ЩЕРБАТЮК, практичний психолог