Маємо переможця Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму

Протягом березня-травня 2024 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», Національним університетом біоресурсів і природокористування України, за підтримки ДО «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» проводив Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму для вікової категорії 12-15 років. До ІІ етапу було відібрано 75 фіналістів й серед них в категорії «Інженерні науки» дипломом ІІ ступеня нагороджено Марунич Анастасію, ученицю 9-А класу нашої школи.
Вітаємо з перемогою ученицю та її наставників Світлана Овчаренко та Денис Сорочинский!