14.02.2019 archive

Семінар для слухачів КНЗ “ЧОІПОПП ЧОР”

На семінар для слухачів КНЗ “ЧОІПОПП ЧОР” на відкриті уроки до нас завітали вчителі фізики та математики області. Зі своїм досвідом діляться Рохман Ю.М., Богатирьова І.М., Лисогор В.С., Овчаренко С.М., Ляшенко Т.Д.

Святкова валентинка з побажанням

Приємно на початку робочого дня отримати “валентинку” з побажаннями! 14 лютого закохані у всьому світі відзначають День святого Валентина. День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.

День самоврядування

На один день у школі відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме учні нашої школи, які проводили уроки у 5-11-х класах з різних предметів. Вони готувалися і хвилювалися. Робочий день виявився нелегким, але успішним, про що одинадцятикласники говорили на педагогічній раді після уроків.