Профорієнтація

Професійне визначення та профорієнтаційні тести для учнів 9-11 класів

Психолог школи проводить заняття та тестування з профорієнтації для учнів 9-11 класів як групові так і індивідуальні. Записатись на тестування можна щодня у каб.102 або по Вайберу: 0931215524. Проте сьогодні також можна знайти багато джерел та сайтів, що допомагають визначитись старшокласникам з подальшим вибором професії та спеціалізації.

Ось рекомендований перелік:

1.Офіційний онлайн портал Державної служби зайнятості:  http://profi.dcz.gov.ua/tests/ створений з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі.

Зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості один раз у 90 днів та зробити власну профорієнтацію, якщо існує потреба у:

  • виборі (зміні) професії;
  • виборі майбутнього напряму професійного навчання;
  • визначенні схильності до підприємницької діяльності
  • оцінці власних здібностей та навичок (Soft Skills);
  • саморозвитку.

За бажанням Ви можете звернутися за додатковою консультацією до фахівців державної служби зайнятості.

2.Завдяки Платформі «Моя професія» консультативний центр з профорієнтації та розвитку кар’єри Ви можете безкоштовно продіагностувати власні схильності, здібності, краще зрозуміти свої професійні інтереси. Тобто  зробити власну профорієнтацію на сайті: https://myprofession.com.ua/test.phpа    та отримати результати у зведеній табличці.

3.На сайті «Освіта нова» https://osvitanova.com.ua/posts/5266-testy-knyzhky-i-saity-dlia-proforiientatsii також можна знайти безліч цікавих тестів для підлітків. Це і професійні опитувальники, і тест Голланда і карта інтересів та специфікацій (здібностей).Результат також Ви отримуєте одразу після проходження.

4.Платформа з платного професійного тестування і консультування «Happy Monday»

Профорієнтація он-лайн: тест + консультація

Онлайн тест на визначення сильних сторін і оптимальної професії – це можливість розібратися в собі і визначитися, який напрям вам дійсно підходить.

Show Buttons
Hide Buttons