Педагогічний склад

Адміністрація школи

  • Саєнко Тетяна Борисівна, директор школи
  • Бузницька Ольга Миколаївна, заступник директора школи з навчально-виховної роботи
  • Ляшенко Тетяна Дмитрівна, заступник директора школи з навчально-виховної роботи
  • Рясна Олена Вікторівна, заступник директора школи з навчально-виховної роботи

Соціально-педагогічні працівники

  • Бондаренко Вікторія Віталіївна, практичний психолог
  • Колос Валентина Анатоліївна, педагог-організатор
  • Рябініна Марина Анатоліївна, соціальний педагог

Вчителі школи

  • Шостак Наталія Анатоліївна, вчитель початкових класів
  • Куратовська Віталія  Миколаївна, вчитель початкових класів
  • Філь Тетяна Миколаївна, вчитель початкових класів
  • Кібкало Світлана Федорівна, вчитель початкових класів
  • Лопаткіна Інна Миколаївна, вчитель початкових класів
  • Лисенко Ірина Олександрівна, вчитель початкових класів, вихователь групи подовженого дня
  • Демиденко Олеся Михайлівна, дефектолог, вчитель початкових класів
  • Трояновська Олена Сергіївна, дефектолог, вчитель початкових класів
  • Гудзь Надія Петрівна, вчитель початкових класів
  • Швець-Мазуренко Альона Василівна, вчитель початкових класів, вихователь групи подовженого дня
  • Тертична Ірина Іванівна, вчитель початкових класів
  • Сердюк Вікторія Анатоліївна, вчитель початкових класів, вихователь групи подовженого дня
  • Тупота Юлія Анатоліївна, вчитель початкових класів
  • Гонор Марина Анатоліївна, асистент учителя, вихователь  групи подовженого дня
  • Воскреса Наталія Михайлівна, асистент учителя
  • Мішіна Анна Анатоліївна, дефектолог, учетель спеціального класу
  • Саєнко Тетяна Борисівна, вчитель математики
  • Ляшенко Тетяна Дмитрівна, вчитель математики
  • Середа Людмила Олександрівна, вчитель математики
  • Богатирьова Ірина Миколаївна, вчитель математики
  • Рохман Юлія Миколаївна, вчитель інформатики
  • Лисогор Віталій Сергійович, вчитель інформатики
  • Пасічник Леся Григорівна, вчитель української мови та літератури
  • Ус Ольга Василівна, вчитель української мови та літератури
  • Патюкова Ольга Володимирівна, вчитель української мови та літератури
  • Мізіна Тетяна Анатоліївна, вчитель зарубіжної літератури, художньої культури
  • Яловенко Євгенія Володимирівна, вчитель англійської мови
  • Савченко Вероніка Юріївна, вчитель англійської мови
  • Дженжеруха Ірина Миколаївна, вчитель англійської мови
  • Чистік Юлія Юріївна, вчитель англійської мови
  • Овчаренко Світлана Михайлівна, вчитель фізики, основ здоров’я, природознавства
  • Бузницька Ольга Миколаївна, вчитель біології, екології
  • Косоговська Людмила Сергіївна, вчитель хімії
  • Рясна Олена Вікторівна, вчитель географії, початкових класівМалега Людмила Іванівна, вчитель історії, суспільних наук, економіки
  • Берестова Оксана Миколаївна, вчитель історії, суспільних наук, географії
  • Шмиголь Олена Анатоліївна, вчитель трудового навчання, технологій, образотворчого мистецтва, захисту Вітчизни
  • Конавець Валерій Васильович, вчитель технологій, трудового навчання
  • Передера Ольга Олегівна, вчитель музичного мистецтва
  • Дунаєвська Ольга Григорівна, хореограф
  • Михайлюк Павло Вікторович, вчитель фізичної культури
  • Гниденко Олександр Григорович, вчитель фізичної культури
  • Косоговський Олександр Іванович, вчитель фізичної культури, захисту Вітчизни

 

Всього – 51 педагогічних працівники

  • спеціаліст – 10 (19%);
  • спеціаліст другої кваліфікаційної категорії – 10 (19%);
  • спеціалісь першої кваліфікаційної категорії – 11 (21%);
  • спеціаліст вищої категорії  – 20 (39%)

Мають педагогічне звання:

  • вчитель-методист – 10 (19%);
  • старший учитель – 7 (14%)

Нагороджені

  • Подякою МОН України – 1 (2%);
  • Знак “Відмінник освіти” – 1 (2%)

 

 

Show Buttons
Hide Buttons