Наші досягнення

Досягнення учнів та педагогів у 2017-2018 навчальному році

Результати участі команди школи у Всеукраїнському конкурсі-захисті учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, І (міський) етап

Відділення Секція Прізвище та ім’я учня Місце Клас ПІП вчителя
1.   Хімія та біологія Зоологія, ботаніка Рибалко Р. ІІІ 10-А Бузницька О.М.
2.   Філософії та суспільствознавства Педагогіка Гуркова І. ІІІ 9-А Богатирьова І.М.
3.   Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Зарубіжна література Семенченко В. ІІІ 10-А Мізіна Т.А.

Результати участі команди школи у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін        ІІ (міський) етап

Предмет Прізвище та ім’я учня Місце Клас ПІП вчителя
1.     Біологія Крохмальна П. ІІ 11-А Бузницька О.М.
2.     Рибалко Р. ІІІ 10-А
3.     Сурухан А. ІІІ 8-А
4.     Технології Гуркова І. І 9-А Шмиголь О.А.
5.     Українська мова та література Демченко Д. ІІ 9-А Патюкова О.В.
6.     Сурухан А. ІІІ 8-А Ус О.В.
7.     Астрономія Ішкова С. ІІ 6-А Овчаренко С.М.
8.     Кононенко І. ІІ 6-А
9.     Лисогор Д. ІІІ 6-А
10.               Шнирук Є. ІІІ 8-А
11.               Математика Шнирук Є. ІІІ 8-А Ляшенко Т.Д.
12.               Географія Сурухан А. ІІІ 8-А Рясна О.В.
13.               Хімія Шнирук Є. ІІІ 8-А Косоговська Л.С.

Результати участі у міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських предметних конкурсах, фестивалях та спортивних змаганнях

Назва конкурсу

ПІП учнів, які брали участь Клас Місце ПІП вчителя
Участь у мовно-літературних конкурсах
1.  XVIIІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика Сурухан А. 8-А ІІІ Ус О.В.
2.  Демченко Д. 9-А ІІІ Патюкова О.В.
3.  VIIІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської творчої молоді імені Т.Г.Шевченка (міський етап) Шнирук Є. 8-А ІІІ Ус О.В.

Участь у конкурсах з історії

4.  V міський конкурс учнівських презентацій з історії «Юні історики Черкащини» на тему «Видатні діячі минулого та сучасності» ННІ історії і філософії ЧНУ ім. Б.Хмельницького Стеценко А.

Макаренко Д.

11-А

ІІ Берестова О.М.
Овчаренко А. 11-А ІІІ
Гуркова І.

Демченко Д.

Тараненко К.

9-А І

І

Малега Л.І.
Каплюченко М.

Посипайко К.

Василинець В.

9-А ІІ
Гречка А.       Пестич М. Іржицька А.   Сізьон Я. 9-А ІІІ

Конкурси з інформатики та інформаційних технологій

5.  XV Міжнародний конкурс із Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів,

номінація “Краща графічна реалізація” (15-18 років)

Овчаренко А. 11-А ІІІ Лисогор В.С.
6.  Проект Reklama Fest ChSTU
“Моя школа – найкраща!«
 Черкаський державний технологічний університет кафедра економічної кібернетики та маркетингу, номінація «Краще художнє оформлення”
Овчаренко А. 11-А ІІІ Лисогор В.С.

Берестова О.М.

Конкурси екологічного напрямку

7.  Конкурс проектів «Енергозбереження» євроклубів від Представництва Європейського Союзу в Україні Євроклуб «Діалог»

Овчаренко А.

Макаренко Д.

Ніколаєнко І.

11-А 10 кращих проектів

Берестова О.М.

Саєнко Т.Б. Бузницька О.М.

Спортивні конкурси

8.  Спартакіада школярів м. Черкаси у 2017-2018 н.р., шашки Кочерга А. 11-А ІІІ Косоговський О.І.
9.  Спартакіада школярів м. Черкаси у 2017-2018 н.р., шахи Кочерга А. 11-А ІІ Косоговський О.І.
10.   Спартакіада школярів м. Черкаси у 2017-2018 н.р., настільний теніс Малаховський Я.

Сапетко С.

Скринська С.

11-А

10-А

ІІ Косоговський О.І.
11.   ІX традиційний турнір з міні-футболу до Дня Святого Миколая, обласний етап Команда «Дніпро» 4-5 І Михайлюк П.В.