This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Наші досягнення

Досягнення учнів та педагогів у 2017-2018 навчальному році

Результати участі команди школи у Всеукраїнському конкурсі-захисті учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, І (міський) етап

Відділення Секція Прізвище та ім’я учня Місце Клас ПІП вчителя
1.   Хімія та біологія Зоологія, ботаніка Рибалко Р. ІІІ 10-А Бузницька О.М.
2.   Філософії та суспільствознавства Педагогіка Гуркова І. ІІІ 9-А Богатирьова І.М.
3.   Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Зарубіжна література Семенченко В. ІІІ 10-А Мізіна Т.А.

 Результати участі команди школи у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін        ІІ (міський) етап

Предмет Прізвище та ім’я учня Місце Клас ПІП вчителя
1.     Біологія Крохмальна П. ІІ 11-А Бузницька О.М.
2.     Рибалко Р. ІІІ 10-А
3.     Сурухан А. ІІІ 8-А
4.     Технології Гуркова І. І 9-А Шмиголь О.А.
5.     Українська мова та література Демченко Д. ІІ 9-А Патюкова О.В.
6.     Сурухан А. ІІІ 8-А Ус О.В.
7.     Астрономія Ішкова С. ІІ 6-А Овчаренко С.М.
8.     Кононенко І. ІІ 6-А
9.     Лисогор Д. ІІІ 6-А
10.               Шнирук Є. ІІІ 8-А
11.               Математика Шнирук Є. ІІІ 8-А Ляшенко Т.Д.
12.               Географія Сурухан А. ІІІ 8-А Рясна О.В.
13.               Хімія Шнирук Є. ІІІ 8-А Косоговська Л.С.

 Результати участі у міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських предметних конкурсах, фестивалях та спортивних змаганнях

з/п

Назва конкурсу

ПІП учнів, які брали участь Клас Місце ПІП вчителя
Участь у мовно-літературних конкурсах
1.  XVIIІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика Сурухан А. 8-А ІІІ Ус О.В.
2.  Демченко Д. 9-А ІІІ Патюкова О.В.
3.  VIIІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської творчої молоді імені Т.Г.Шевченка (міський етап) Шнирук Є. 8-А ІІІ Ус О.В.

Участь у конкурсах з історії

4.  V міський конкурс учнівських презентацій з історії «Юні історики Черкащини» на тему «Видатні діячі минулого та сучасності» ННІ історії і філософії ЧНУ ім. Б.Хмельницького Стеценко А.

Макаренко Д.

11-А

 

ІІ Берестова О.М.
Овчаренко А. 11-А ІІІ
Гуркова І.

Демченко Д.

Тараненко К.

9-А І

І

І

Малега Л.І.
Каплюченко М.

Посипайко К.

Василинець В.

9-А ІІ
Гречка А.       Пестич М. Іржицька А.   Сізьон Я. 9-А ІІІ

Конкурси з інформатики та інформаційних технологій

5.  XV Міжнародний конкурс із Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів,

номінація “Краща графічна реалізація” (15-18 років)

Овчаренко А. 11-А ІІІ Лисогор В.С.
6.  Проект Reklama Fest ChSTU
“Моя школа – найкраща!«
 Черкаський державний технологічний університет кафедра економічної кібернетики та маркетингу, номінація «Краще художнє оформлення”
Овчаренко А. 11-А ІІІ Лисогор В.С.

Берестова О.М.

Конкурси екологічного напрямку

7.  Конкурс проектів «Енергозбереження» євроклубів від Представництва Європейського Союзу в Україні Євроклуб «Діалог»

Овчаренко А.

Макаренко Д.

Ніколаєнко І.

11-А 10 кращих проектів

Берестова О.М.

Саєнко Т.Б. Бузницька О.М.

Спортивні конкурси

8.  Спартакіада школярів м. Черкаси у 2017-2018 н.р., шашки Кочерга А. 11-А ІІІ Косоговський О.І.
9.  Спартакіада школярів м. Черкаси у 2017-2018 н.р., шахи Кочерга А. 11-А ІІ Косоговський О.І.
10.   Спартакіада школярів м. Черкаси у 2017-2018 н.р., настільний теніс Малаховський Я.

Сапетко С.

Скринська С.

11-А

11-А

10-А

ІІ Косоговський О.І.
11.   ІX традиційний турнір з міні-футболу до Дня Святого Миколая, обласний етап Команда «Дніпро» 4-5 І Михайлюк П.В.
             

 

Show Buttons
Hide Buttons