Діяльність школи

Ліцензійний обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти

• Ліцензований обсяг-600 осіб;
  • Проектна потужність-725 осіб;
  • Фактично – 597 осіб.

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами. Створені навчальні класи та спортивне середовище для навчання дітей з особливими освітніми потребами:

• 3 спеціальні класи – 1-В, 2-Г, 5-В;
  • інклюзивне навчання – 6 дітей у 5 класах (3-Б, 4-А, 4-В, 5-Б, 6-Б);
  • педагогічний патронаж – 7 учнів.

Прийом учнів: Наказ МОН України від 16.04.18 №367 “Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”

Офіс директора школи знаходиться на першому поверсі. Офіс працює щоденно з 8:00 до 16:30, крім суботи та неділі.

Понеділок — прийомний день директора як посадової особи.

Час прийому з 8:10 до 15:00 год.

Телефон офісу: +380 (472) 63-85-35

E-mail: schoochel8@ukr.net

Секретар офісу — Луценко Світлана Федорівна

Секретар видає батькам та учням довідки, документи підписані директором, учнівські квитки, веде алфавітну книгу, обліковує рух учнів по школі, дає короткі консультації всім учасникам навчально-виховного процесу, веде іншу шкільну документацію. Видача oсобових справ школярів здійснюється лише після подання батьками довідки про перехід на навчання до іншого навчального закладу, а при виїзді на ПМП за кордон — додається копія візи. Секретар також дає роз’яснення батькам щодо навчання у підготовчій школі «Пізнайко», виконує доручення директора.

Поштова адреса для листування: 18008,  м.Черкаси, вул. Смілянська, 88/2

Мова спілкування, навчання і виховання у закладі визначається ст.20 Закону України “Про засади державної мовної політики” – українська. Вивчається – англійська мова.