Виховна робота

Проблемна тема: Використання передових технологій  для формування морально-духовної життєво компетентної особистості, яка успішно самореалізується в соціумі як громадянин, сім’янин, професіонал”

Пріоритетними  напрямками виховної роботи в школі є :

• реалізація особистісно-зорієнтованого підходу в навчально-виховному процесі;
  • виявлення обдарованих дітей та створення умов для реалізації творчого потенціалу особистості;
  • прилучення молоді до національної та світової культури;
  • збереження морального, фізичного та психічного здоров’я підростаючого покоління;
  • виховання патріотизму, громадянських якостей особистості;
  • забезпечення педагогічних умов для соціалізації школярів, виховання в них життєвої компетентності;
  • досягнення ефективності роботи школи щодо координації діагностико-профілактичної просвітницької роботи школи, сім’ї, громад­ськості, правоохоронних органів щодо попередження правопорушень, бездоглядності та інших негативних проявів
  • організація виховного простору через діяльність шкільних органів учнівського самоврядування.

Завдання психологічної служби

Мета виховної роботи:

• формування в учнів особистісних ознак громадян української держави, розвиненої духовності, фізичної досконалості, моральності, художньо-естетичної, трудової та екологічної культури.
  • набуття учнями школи соціального досвіду, потреби здорового способу життя, успадкування духовних надбань нашого народу

Розподіл класного керівництва:

• 1-А     Куратовська В.М.
  • 1-Б     Шостак Н.А.
  • 2-А     Філь Т.М.
  • 2-Б      Кібкало С.Ф.
  • 2-В      Лопаткіна І.М.
  • 3-А     Демиденко О.М.
  • 3-Б      Демешева С.С
  • 3-В (сп.) Трояновська О.С.
  • 4-А     Гудзь Н.П.
  • 4-Б     Швець-Мазуренко А.В.
  • 5-А     Ус О.В.
  • 5-Б     Берестова О.М.