Безпека життєдіяльності

Керівник проекту “Безпека для малих та дорослих” Мельник Роман Сергійович, відвідавши країни Європи і ознайомившись з напрямами роботи поліції щодо взаємодії з населенням, створив разом з колективом однодумців  інформаційно-профілактичний портал (сайт) для дітей та підлітків, спрямований на попередження правопорушень, злочинів та нещасних випадків у підлітковому середовищі й підвищення правосвідомості дітей та їх батьків.

На сайті є деякі поради, які допоможуть зорієнтуватися у складних ситуаціях Безпека для малих та дорослих

УВАГА! Національна дитяча гаряча лінія ГО “ЛаСтрада-Україна” змінила свій час роботи. Тепер діти та дорослі з питань захисту їх прав та інших питань, можуть звертатися за номером телефону
0-800-500-225 або 116 111 з 12:00-16:00 по буднях. Сб.Нд. – ВИХІДНИЙ