This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Переведення учнів на 2019-2020 н.р.

 

 

Україна

Міністерство освіти і науки

Черкаська  загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів № 8

Черкаської міської ради Черкаської області

НАКАЗ

Від 31.05.2019 р. 122

м. Черкаси

Про переведення

і нагородження учнів

На виконання Порядку переведення  учнів( вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом  МОН України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованого в Мінюсті України 30.07.2015 за № 924/27369, за рішенням педагогічної ради від 31.05.2019  № 10

НАКАЗУЮ:

За високі досягнення у навчанні нагородити Похвальним листом учнів:

  1.   Блащука Д    3-А клас
  2.   Кононенко      3-А клас
  3.   Рівоненко       А 3-А клас
  4. Юхимука І 3-Аклас
  5. Железняк Д   3-Б клас
  6. Сапетко  С    3-Б клас
  7. Максімчука Я 3-В клас
  8. Слюсара І 3-В клас
  9.  Подоліч В     4-А клас
  10.  Мороз П       4-А клас
  11.  Чухрія Т       4-А клас
  12.  Бобик  А       4-А клас
  13.  Савченко А   4-А клас
  14.  Коваля Є      4-А клас
  15.  Гребенщикову В 4-А клас
  16. Григорьєва Є         4-Б клас
  17. Рохман  В     5-А клас
  18.  Сокурець А  5-Б клас
  19.  Боброву І      6-А клас
  20.  Бровка Д       6-А клас
  21.  Смагіна М    6-А клас
  22.  Трофімова І  6-А клас
  23. Коваленко Д 6-А клас
  24. Ємел’янову О 6-А клас
  25. Іванову К      6-Б клас
  26. Лисогора Д    7-А клас
  27. Ішкову С        7-А клас
  28. Іваненко  А    7-А клас
  29. Гуркову  І      10-А клас

 

  1. Перевести учнів:

 

1-А класу до 2-А класу

  1. Безбожний М
  2. Блощаневич М
  3. Бродовенко З
  4. Висоцька Є
  5. Ворона К
  6. Ворона М
  7. Гаркава В
  8. Гречка О
  9. Губарєва К
  10. Гуртовенко В
  11. Долженкова Д
  12. Ємел’янова М
  13. Коваль М
  14. Куліш К
  15. Майстренко Н
  16. Москаленко Ю
  17. Наконечна А
  18. Никанчук О
  19. Нізельський І
  20. Пасічник Н
  21. Разумкова П
  22. Рубан Є
  23. Савісько Н
  24. Смик О
  25. Старжинський М
  26. Хирна Є
  27. Цибровський В
  28. Чигрин І

 

1-Б  класу до   2-Б класу

  1. Биковська О
  2. Борисюк Н
  3. Горенко З
  4. Жмур А
  5. Івенко О
  6. Калініченко Р
  7. Карибян М
  8. Коваленко Є
  9. Кожин К
  10. Колос Є
  11. Кононенко Є
  12. Корбут А
  13. Крамар М
  14. Кармазін І
  15. Левтєрова В
  16. Мосіяш А
  17. Печинська В
  18. Рябовол Н
  19. Савченко В
  20. Ткаченко А
  21. Ткаченко А
  22. Хацкіна С
  23. Цвілюк Т
  24. Шумило В

 

1-В  класу  до  2-В  класу

  1. Васильєва А
  2. Герасименко Л
  3. Деркач В
  4. Жила Д
  5. Жила Д
  6. Заярнюк Д
  7. Ільченко С
  8. Корнієнко О
  9. Костенко М
  10. Кривенко А
  11. Мазур В
  12. Миколенко В
  13. Михайлов Д
  14. Мошенець Р
  15. Мовчан М
  16. Приходько К
  17. Пшеченко Д
  18. Саввопуло Є
  19. Солонько М
  20. Суярко А
  21. Фомічов Д
  22. Шолудько О

 

1-Г  класу  до  2-Г  класу

  1. Василенков Є
  2. Зайцев Я
  3. Євсєєв О
  4. Євсєєв О
  5. Коваленко Б
  6. Марунич А
  7. Потьомкін Є
  8. Токаренко Б
  9. Чайка М
  10. Юзва Д
  11. Шкарупа О

 

2-А класу до 3-А класу

  1. Анісімова П
  2. Бірюков Д
  3. Вергун С
  4. Воскреса Н
  5. Гунько А
  6. Гусак П
  7. Дегтеренко Т
  8. Дубровський Д
  9. Дяченко М
  10. Коцар А
  11. Кошова А
  12. Кашука А
  13. Литвиненко Б
  14. Лі-цен-цу Д
  15. Онищенко Н
  16. Палій В
  17. Полікаренко К
  18. Різник П
  19. Синьова С
  20. Скубченко Є
  21. Сурухан А
  22. Ткаченко А
  23. Томенко В
  24. Чайчук А
  25. Чайчук М
  26. Чумак С
  27. Шрамко М

 

2-Б класу до 3-Б класу

  1. Алексенко Д
  2. Ахаладзе К
  3. Авдєєнко Д
  4. Безсмертний М
  5. Бондарчук К
  6. Веретільник Д
  7. Вітько Є
  8. Вівденко Р
  9. Гарматюк В
  10. Гарматюк В
  11. Демченко М
  12. Дишлевий К
  13. Желізняк Н
  14. Зоря О
  15. Івенко П
  16. Кармаліт М
  17. Мущенко Д
  18. Онопрієнко Є
  19. Орленко Г
  20. Перевала В
  21. Піхтор Я
  22. Семенчук Д
  23. Терещенко Д
  24. Фесенко М
  25. Черненко Д
  26. Чернявський Т
  27. Шилов М

 

3-А класу до 4-А класу

  1. Беркут А
  2. Блащук Д
  3. Блощаневич Б
  4. Березняк Д
  5. Дідур А
  6. Дорошак А
  7. Кононенко П
  8. Колісник М
  9. Кужман Б
  10. Кучугурний А
  11. Малаховський Н
  12. Маняк К
  13. Охріменко О
  14. Перепелиця Д
  15. Петренко М
  16. Поліщук В
  17. Пономарьова Т
  18. Рівоненко А
  19. Романова Д
  20. Романова О
  21. Сапетко Д
  22. Соська В
  23. Соська В
  24. Сторчоус М
  25. Хворостян А
  26. Юхимук І
  27. Якушенко Д

 

3-Б класу  до  4-Б класу

  1. Возна Д
  2. Воробйов Н
  3. Демченко Д
  4. Железняк Д
  5. Журба Е
  6. Зоря А
  7. Каптан А
  8. Кирпа Д
  9. Король І
  10. Коростіль Л
  11. Кравченко М
  12. Лесик Д
  13. Осадчий Д
  14. Парубочий С
  15. Пепчук Є
  16. Півень О
  17. Польський М
  18. Савченко Д
  19. Сапетко С
  20. Сирота Д
  21. Сморжевський В
  22. Степанов Н
  23. Тарнаурська А
  24. Чабан Д
  25. Шевченко О
  26. Шморгун М

 

3-В класу  до  4-В класу

  1. Бойко А
  2. Бондаренко Б
  3. Воліцький Р
  4. Ворона І
  5. Дивнич О
  6. Журбінський Б
  7. Ісаєв В
  8. Іщук К
  9. Кеба Д
  10. Карибян М
  11. Ляш В
  12. Максімчук Я
  13. Мамаєнко К
  14. Махно Є
  15. Мирон І
  16. Муратов О
  17. Орлова Ан
  18. Осадчук Є
  19. Осипенко Д
  20. Очеретяний Д
  21. Скиба М
  22. Слюсар І
  23. Таран Д
  24. Труденко В
  25. Чорноіваненко У
  26. Чулінда А

 

4-А класу до 5-А класу

  1. Бабченко Ю
  2. Бобик А
  3. Богінський І
  4. Голубченко А
  5. Гордієнко В
  6. Горенко Н
  7. Гребенщикова В
  8. Гречихін М

9.Губко А

10.Доля  Д

11.Жила І

  1. Клюх М
  2. Коваль Є
  3. Кузнецов Я
  4. Кузькова О
  5. Кучер А

17.Лагно Є

  1. Мороз П
  2. Оберемко А

20.Подоліч В

  1. Посипайко К
  2. Руденко А
  3. Савицька А
  4. Савущик К
  5. Савченко А
  6. Савченко Д
  7. Савченко М
  8. Франчук С
  9. Чіпенко В
  10. Чухрій Т

 

4-Б класу до  5-Б класу

1.Біла І

2.Бондаренко Д

3.Бондарєва В

4.Боцва Є

5.Бурий М

6.Вакуленко К

7.Вєчкаєва С

8.Гладка А

  1. Григорьєв Є

10.Дзюбан С

11.Жиров А

12.Згурська О

13.Зінченко Ф

14.Кириченко Н

15.Клименко І

16.Кожухівський Н

17.Кошовий Є

18.Кочерга О

19.Литвин О

20.Ляш Д

21.Мозгова Є

22.Маскиса Я

23.Онищенко В

24.Слєпов В

25.Сокол А

26.Тищенко Д

27.Хозяєнок М

28.Фесенко О

29.Черненко С

  1. Чернявський О

31.Штрик А

 

4-В класу до 5-В класу

  1. Богатіков І
  2. Безпалов А
  3. Дармостук І
  4. Жулай В
  5. Захарченко А
  6. Казанцев К
  7. Клименко А
  8. Лаптєв Я
  9. Павлов В
  10. Проворова В
  11. Проворова Т
  12. Серебренніков В
  13. Степаненко  В
  14. Чернобай В
  15. Юзва  О

5-А класу до 6-А класу

1.Бичок  Д

2.Вергун К

3.Володимиров Я

4.Воробйов  Н

5.Гомола К

6.Гречка В

7.Дорошак М

8.Дубина А

9.Жало А

10.Зотова С

11.Коваленко С

12.Коробко С

13.Мушенко  Л

14.Небензя Д

15.Пащина Є

16.Різник Д

17.Рохман В

18.Саєнко Б

19.Сізьон Б

20.Сергієнко І

21.Шугало А

22.Яременко Н

 

5-Б класу до 6-Б класу

  1. Ахаладзе Є
  2. Бринь О
  3. Білан М
  4. Гончарь Є
  5. Гладка К
  6. Дивнич А
  7. Дядюша В
  8. Дерев’янко В
  9. Дерев’янко Є
  10. Коваленко В
  11. Колісник Д
  12. Кононенко І
  13. Кузнець Д

14.Кармазіна К

15.Лісецька Б

16.Ничик О

17.Очеретяний Т

18.Селянко Н

19.Сімонов  Д

20.Сокурець А

21.Сунчугашев І

22.Фролов М

23.Цісар М

24.Чумак С

25.Шпак А

 

6-А класу до 7-А класу

  1. Бойко А

2.Боброва І

3.Бровко Д

4.Гордієнко В

5.Дикун В

  1. Дубровін І
  2. Ємельянова О
  3. Квітка Д

9.Ключник Ю

  1. Кучинська К
  2. Коваленко Д
  3. Нижник В
  4. Онопрієнко І
  5. Осипенко А

15.Попова К

16.Пасменко А

17.Пилипенко  Є

18.Риженкова О

19.Смагін М

20.Токар М

21.Трофімов І

  1. Фомічова А
  2. Федченко Д
  3. Хвесик Я
  4. Щербина  Д

 

6-Б класу до  7-Б класу

1.Алека О

2.Большакова Д

3.Глушаков А

4.Демченко А

5.Іванова К

6.Кіруша  В

7.Колесник В

8.Кревега І

9Луценко С

10.Мартинюк М

11.Мартись Є

  1. Малик Д

13.Мураш Ю

14.Панасенко В

15.Проценко А

16.Садківський В

17.Тітаровський Я

  1. Уваров М
  2. Фещенко Ю
  3. Шаповал О
  4. Яловенко В

 

7-А класу до  8-А класу

1.Абзонь В

2.Амонська Т

3.Асауляк  А

4.Брижак Д

5.Ворона В

6.Гаркава А

7.Іваненко А

8.Ішкова С

9.Козка К

10.Козак А

11.Кондратенко А

12.Кравченко В

  1. Калесник О

14.Лисогор Д

15.Мамаєнко Д

  1. Михайлова В
  2. Ревенко Д

18.Овдієнко Д

19.Онищенко В

  1. Погоріла В

21.Скорик  В

22.Слоквін Я

23.Щербина В

 

7-Б класу до  8-Б класу

1.Білокрис А

2.Бондаренко С

3.Бондарук Д

  1. Борисенко Д

5.Гапоненко А

  1. Дороніна А
  2. Заяць К

8.Карбівничий О

9.Косян І

10.Красножон М

11.Кривенко Ол

12.Марченко Д

13.Мудріцький Р

14.Морєва О

15.Осадчий  Д

  1. Середюк Б

17.Ткаченко Д

  1. Хозяєнок Н

19.Чмиренко Е

20.Чубенко Д

21.Швець Д

22.Шелепко А

  1. Шинкаренко М

 

8-А класу до 9-А класу

  1. Брадунов О
  2. Броварський М
  3. Ганнич А
  4. Ганнич М
  5. Гетьман К
  6. Заярнюк К
  7. Іванов І
  8. Каптан І
  9. Кобилка Р
  10. Кузуб А
  11. Мінакова Н
  12. Мостіцький Є
  13. Наконечна Д
  14. Олексієнко Д
  15. Пильник С
  16. Синиченко Б
  17. Семенченко І
  18. Сімонова А
  19. Тищенко К

 

8-Б класу  до 9-Б класу

  1. Бевза Є
  2. Бойченко А
  3. Бутенко І
  4. Василенко А
  5. Галяга А
  6. Глухов О
  7. Головіна Д
  8. Герасименко А
  9. Дашковський Б
  10. Діброва В
  11. Дудаурі М
  12. Затулій В
  13. Ключник А
  14. Кравецький Є

 

 

 

 

  1. Лебідь В
  2. Лаптєва А
  3. Маріян К
  4. Мушенко Д
  5. Саєнко О
  6. Онищенко В
  7. Петренко Є
  8. Придворна К
  9. Рєзнік Р
  10. Щербатюк Д

10-А класу до 11-А класу

  1. Бондаренко В
  2. Бутенко Б
  3. Гарячий Д
  4. Гречка А
  5. Григоренко М
  6. Гуркова І
  7. Демченко Д
  8. Дідур М
  9. Дрижак Д
  10. Згурський А
  11. Камнєва А
  12. Кириченко О
  13. Ковальський А
  14. Козоріз С
  15. Кочерга А
  16. Кулікова А
  17. Мавріна Є
  18. Мавріна І
  19. Ревенко С
  20. Пестич М
  21. Сізьон Я
  22. Сташенко В
  23. Самборський І
  24. Тараненко К
  25. Залишити на повторний курс навчання

3.1. Учня  1-В класу  Фіалковського   М

3.2.Учениць  2-Б класу Траву  Ол…,Траву  О… і перевести до до  2-Г спеціального  класу згідно  з висновком про комплексну психолого-педагогічну оцінку  розвитку дитини ІРЦ від 08.05.2019 року № 469 та № 468.

  1. Заступнику директора Ляшенко Т.Д. упродовж 5-ти робочих днів оприлюднити зміст наказу на офіційному  веб-сайті школи.
  2. Контроль за виконанням наказу покласти на  заступника  директора з навчально-виховної роботи Ляшенко  Т.Д.

 

Директор школи                                               Т.Б.Саєнко

 

Show Buttons
Hide Buttons