Методична робота

Проблемна тема: “Підвищення якості навчання учнів шляхом впровадження сучасних педагогічних інноваційних технологій”

Керівники шкільних методичних об’єднань

• Філь Т.М. – методична вітальня вчителів початкових класів та вихователів групи продовженого дня;
  • Ус О.В. –  методичне об’єднання вчителів української мови та літератури, російської мови та зарубіжної літератури;
  • Середа Л.О. – методичне об’єднання вчителів фізико-математичних наук та інформатики;
  • Малега Л.І. –  методичне об’єднання вчителів суспільних наук та географії;
  • Чистік Ю.Ю. – методичне об’єднання вчителів іноземних мов;
  • Косоговська Л.С. – методичне об’єднання вчителів природничих наук, фізичної культури, основ здоров’я та захисту Вітчизни;
  • Шмиголь О.А. – методичне об’єднання вчителів трудового навчання, технологій та мистецтв

Методичні об’єднання класних керівників

• 1-4    класів                                                                                  –  Філь Т.М.
  • 5-11 класів                                                                                   –  Мізіна Т.А.

Педагогічні ради 2017-2018 н.р.

Серпень

1. Про підсумки роботи школи за 2016 – 2017 навчальний рік та завдання на 2017-2018 навчальний рік.
  2. Затвердження річного комплексного навчально-виховного плану роботи школи на 2017-2018 навчальний рік.
  3. Затвердження структури 2018-2018 навчального року
  4. Затвердження плану роботи школи з охорони праці на 2017-2018 навчальний рік.
  5. Про оцінювання учнів 5-х класів та при вивченні курсів за вибором.
  6. Про забезпечення учнів школи підручниками.

Жовтень

1. Формування потужного шкільного учителя для реалізації нових освітніх стандартів.
  2. Профілактика негативних явищ серед дітей та підлітків. Зміна формату спілкування учнів, учителів та батьків, упровадження проектної роботи через діяльність.

Січень

1. Формування цілісного світогляду, наукового мислення, вмінь і навичок наукового пізнання світу, розвиток пізнавального інтересу до сутності природних закономірностей на уроках фізики, хімії, астрономії, природознавства. Результати моніторингових досліджень рівня навчальних досягнень учнів та стан викладання природничих наук у 5-11-х класах.
  2. Робота динамічної групи вчителів «Методична палітра». Презентація та затвердження матеріалів, які будуть представлені вчителями школи на міську виставку педагогічних технологій «Зернини досвіду – 2018»

Березень

1. Новий шкільний учитель, що володіє сучасними методиками викладання і здатен реалізовувати педагогіку партнерства. Використання інноваційних технологій на уроках фізичної культури, основ здоров’я та захисту Вітчизни.

Травень

1. Про переведення учнів 1-8,10-х класів до наступного класу.
  2. Про випуск учнів 9-х, 11-х класів.

Графік проведення предметних тижнів

Предметні тижні